Úvodní stránka > Aktuality > Tragická událost

Tragická událost

Ve čtvrtek 24. května v odpoledních hodinách nás navždy opustil náš kolega, kamarád, voják tělem i duší nrtm. Pavel Tardík. Zesnul neočekávaně ve věku nedožitých 43 let. Armádu České republiky reprezentoval již od roku 1993 a úspěšně plnil úkoly jak doma tak na zahraničních operacích. Svoji vojenskou kariéru zahájil na 51. praporu letištního a radiotechnického zabezpečení, pokračoval u 21. praporu zabezpečení 2. brigády vojenského zpravodajství 2. armádního sboru, u 118. praporu zabezpečení 11. brigády vojenského zpravodajství a Velitelství pozemního vojska a jeho poslední vojenské působení bylo u 102. průzkumného praporu 53. pluku průzkumu a EB. Bude navždy chybět nejen rodině a přátelům, ale také nám vojákům, neboť jsme věděli, že je to kolega a kamarád, na kterého je vždy spoleh, byl obětavý, cílevědomý a připraven kdykoliv pomoci.

V pátek 1. června v 10,15 hod se s Pavlem Tardíkem naposledy rozloučíme ve smuteční obřadní síni na městském hřbitově v Prostějově.

„Kdo poznal Tě, ten měl Tě rád, uměls potěšit, pomoci i rozesmát, pracovals vždy do únavy, klidu sobě nedopřáls, za vše dobré cos vykonal, klidný spánek buď Ti přán.“

Čest jeho památce!

Nahoru